درباره ما   |  تماس   |  ارسال خبر   |  پیوندها  
  صفحه اصلی     اخبار     استان ها     اندیشه     چند رسانه ای  
پنجشنبه، 27 دی 1397 - 10:08   
  روی خط روضه:  
- اندازه متن: + -  کد خبر: 18018صفحه نخست » اخبار کوتاهچهارشنبه، 22 فروردین 1397 - 12:16
اختصاصی روضه نیوز؛
بدرقه شهید سید عمار موسوی تا بهشت
پیکر مطهر شهید مدافع حرم، سید عمار موسوی، که در حمله رزیم صهیونیستی به پایگاه T4 سوریه، به همراه شش تن دیگر از جان برکفان انقلاب اسلامی به شهادت رسیده بود، امروز در اهواز تشییع شد.
  

بدرقه شهید سید عمار موسوی تا بهشت به گزارش روضه نیوز ؛ باز این شهدا بودند که در غفلت ما، هوای شهر را معطر به بوی شهادت کردند و با خونشان یاد شهدا را زنده نگهداشتند...

روز دوشنبه بود که خبر آمد، رزیم غاصب صهیونیستی به پایگاه هوایی در حمص سوریه حمله موشکی کرده؛ با اضافه شدن اخبار تکمیلی زمزمه هایی از استقرار نیروهای ایرانی در این پایگاه به گوش رسید.

احتمال وجوذ شهدای ایرانی در بین کشته شدگان این جنایت زیاد بود، تا اینکه اندک اندک اخبار تکمیل شد، سه شهید... چهار شهید... وقتی همه جا آرام گرفت، نام هفت تن از مدافعان حرم عمه سادات اعلام شد.

حجت‌الله نوچمنی از شهر کردکوی استان گلستان، مرتضی بصیری‌پور از بیرجند، مهدی دهقان از کاشان، حامد رضایی اعزامی از تهران، اکبر زوار جنتی از تبریز، مهدی لطفی نیاسر، بسیجی اعزامی از قم، مهدی دهقان یزدلی و سید عمار موسوی اعزامی از شهر اهواز. در میان تمام این سرو های سر افراز یک اسم بود که بیش از دیگران جلب نظر می کرد؛ وجود یک شهید عرب زبان از شهر اهواز، آن هم از منطقه کوی علوی خیلی حرف در دل خود داشت.

همین چند روز قبل بود که ضدانقلاب و بیگانگان با سواستفاده از اعتراضات به حق مردم خوزستان نسبت به بی احترامی به لباس محلی مردم این خطه، قصد ایجاد آشوب و ناامنی داشتند؛ جالب تر آنکه مرکز این اعتراضات همین کوی علوی شهر اهواز بود!

هرآنچه این سعودی ها و کشورهای مرتجع دلارهای کثیفشان را در اینجا خرج کردند تا بر اختلافات قومیتی دامن بزنند، همه با خون این شهید شسته شد. گویی خون سیدعمار دست خدا بود...

امروز این شهید وطن روی دستان مردم غیور همین منطقه در گوشه ای از ایران اسلامی روی دستان مردم به محبوبش رسید.

تصاویری که در ذیل مشاهده می فرمایید گزارش تصویری اختصاصی روضه نیوز از مراسم تشییع و خاکسپاری شهید مدافع حرم «سید عمار موسوی» می باشد.

 

بدرقه شهید سید عمار موسوی تا بهشتبدرقه شهید سید عمار موسوی تا بهشت