درباره ما   |  تماس   |  ارسال خبر   |  پیوندها  
  صفحه اصلی     اخبار     استان ها     اندیشه     چند رسانه ای  
جمعه، 29 دی 1396 - 16:37   
  روی خط روضه:  
- اندازه متن: + -  کد خبر: 17788صفحه نخست » خبر اولجمعه، 15 دی 1396 - 16:51
حجت‌الاسلام خاموشی:
هیات‌های مذهبی، امروز حق سکوت ندارند
رییس سازمان تبلیغات اسلامی گفت: همه هیات‌های مذهبی باید برای دفاع از آرمان خود یعنی اسلام، حرکت کنند.
  

هیات‌های مذهبی، امروز حق سکوت ندارند به گزارش روضه نیوز به نقل از شبستان؛ حجت‌الاسلام خاموشی رییس سازمان تبلیغات اسلامی در اولین نشست هم‌اندیشی اعضای پنجمین دوره شورای مذهبی استان تهران که در سالن اجتماعات سازمان تبلیغات استان تهران برگزار شد با اشاره به اینکه ما آمده‌ایم شعار بازگشت به اسلام و احیای تمدن ناب اسلامی را در جامعه طرح کنیم اظهار داشت: در همان بدو امر این موضوع مورد شناسایی قرار گرفت و دشمن به دنبال طرح برای آن بود.بدون عکس

وی ادامه داد: وقتی دشمن ماهیت این حرکت را شناسایی می‌کند به طور طبیعی برای آن برنامه‌ریزی لازم را انجام می‌دهد، در دنیا بحث شمال و جنوب مطرح است که به معنای مقابله فرودستان و ثروتمندان است، در نقشه دنیا ما جزء فرودستان به حساب می‌آمدیم و غرب مطرح می‌کرد که شما را بالا می‌بریم، امام راحل در این خصوص فرمود ما می‌خواهیم جامعه اسلامی جلو ببریم و امام با همه زوایا آشنا بود و می‌دانست ما کامل نیستیم و ضعف‌هایی وجود خواهد داشت.

رییس سازمان تبلیغات اسلامی تاکید کرد: در اوایل انقلاب و حضور منافقین ما در ورزشگاه شیرودی برای سخنرانی رجبی روانه ورزشگاه شدیم و ما وقتی وارد سالن شدیم سریعا ما را با سنگ زخمی کردند و معتقد بودند که هر که با ما نیست از ما نیست و بعدا متوجه شدیم که همین رجبی از صدام پول می‌گرفتند و در اغتشاشات امروز هم به دنبال همین نفوذ‌ها هستند.

خاموشی یادآور شد: در عمق فاجعه شمال و جنوب باید به آفریقا سر زد، در این کشور مردم را می‌دزدیدند و به آمریکا می‌برند، این جریان شمال و جنوب هیچگاه تمام نمی‌شود، در این میان دشمن به دنبال فروپاشی انقلاب ایران بود و درگیری‌های قومی و مذهبی به وجود آورد، بچه‌های ما در پاوه را با موزاییک سر بریدند و کمیته‌ای‌ها را زنده پوست می‌کندند.

وی افزود: دشمن می‌خواهد قدرت ما را تضعیف کند و جنگ را به راه انداخت و بعد از جنگ به دنبال خشک کردن ریشه‌های کشور ما بود، کسانی که امروز کف خیابان بحث می‌کنند باید بدانند بر کشور چه گذشته است، جریان مبارزه با فساد باید قاطع باشد اما پژواک فساد نباید داشته باشیم، امروز ما نیازمند مصاحبه نیسیتم و مسئولین ما باید برخورد کنند تا مردم نتیجه آن را ببینند.

رییس سازمان تبلیغات اسلامی ابراز داشت: ما نیروهای کارمند درجه یک شهید زیادی را در جنگ برای وطن دادیم، در قرارگاه نصرت شهید رمضانی حضور داشت که در روز بمباران تمام خانواده او ایستادند و شهر را ترک نکردند، این شهید من را داخل یک اطاق برد و عکس شهداء را که همه منهدس و دکتر بودند را به من نشان داد و به من گفت این‌ها همه آینده داشتند.

خاموشی بیان کرد: در موزه جنگ مسکو وقتی وارد می‌شوید در هر اطاق پلاک‌های زیادی وجود دارد که هر کدام نماد ده کشته شده روسی است و بعد از آن یک مجسمه را می‌بینید که مادری بر سر بدن جوان کشته شده خود نشسته است، در سالن پایانی یک منطقه را نشان می‌دهند که در یک وسعت دو هزار کیلومتری بیست میلیون نفر کشته شدند و این در حالی است که ما در طول جنگ 320هزار نفر شهید دادیم.

وی ادامه داد: این موضوع نشان می‌دهد که امثال شهید خرازی‌ها در جنگ ما ابتداء خودشان پا به میدان می‌گذاشتند و جنگ را مدیریت می‌کردند و سپس سایر مردم را وارد خط می‌کردند.

رییس سازمان تبلیغات اسلامی با اشاره به حضور آمریکایی‌ها در عراق گفت: وقتی که آمریکا ملعون پای خود را برای بیرون انداختن صدام در عراق گذاشت در حدود یک میلیون شهید دادند، امروز آمریکا و غرب امکان حمله نظامی به ایران را ندارند و نخواهند داشت و از ابتداء انقلاب ما را در تحریم گذاشتند، اگر هزار میلیارد تومانی که ما از صدام ملعون طلب داریم به ما بدهند آیا وضعیت ما این‌گونه خواهد بود، ما به طور مستقیم در مقابل باهمه فتنه‌ها ایستاده‌ایم.

خاموشی با اشاره به سخنان فوکویاما تصریح کرد: فوکویاما در اورشلیم بعد از انقلاب یک اظهار نظری در مورد آنچه که می‌توان انقلاب ایران را از بین ببرد دارد که در آن می‌گوید برای از بین بردن این انقلاب باید سه شاخصه را در نظر گرفت، در ابتداء باید یک بدل انقلاب اسلامی داشته باشیم، در مرحله بعد برای برخورد با انقلاب اسلامی باید بال سرخ شهادت را از بین برد و سپس بال سبز مهدویت و عدالت‌خواهی و ولایت فقیه را نابود ساخت.

وی در خصوص اعتراضات مردم در قم گفت: طی چند روز گذشته مردم در قم شعار می‌دادند «اسلام فدای ایران»، همچنین دیشب حوزه تاکستان را به آتش کشاندند و این دقیقا نسخه دقیق مبارزه با روحانیت و اسلام است.

رییس سازمان تبلیغات اسلامی در مورد اتفاقات فتنه 88 نیز خاطرنشان کرد: دشمن در فتنه 88 یک آزمایش را انجام داد و با آتش زدن بیرق امام حسین(ع) سعی داشت یکسری از اهداف خود را پیاده کند، در همان روز 70موتور سوار برای فیلم‌برداری در محدوده انقلاب می‌آیند و شاهد هستیم همان فیلم‌ها در رسانه‌های خارجی سریعا منتشر می‌شود، این کار نشان می‌دهد که آنها برای تمام اتفاقات برنامه داشتند.

خاموشی اضافه کرد: امام حسین(ع) را در کشور اسلامی به اسم خارجی بودن شهید کردند و آنوقت ما در هیات‌های مذهبی خود در سر و صورت می‌زنیم که نشان بدهیم که ما آماده‌ایم که تاریخ مجدد رقم نخورد، با آتش زدن خیمه امام حسین در سال 88 دشمن به دنبال ضربه زدن به اسلامیت بود.

وی اظهار کرد: هیات‌های مذهبی امروز حق سکوت ندارد، هیات‌ها باید همانند 9دی به میدان بیایند، همه برای دفاع از آرمان خود یعنی اسلام باید حرکت را آغاز کنند، ما باید پاسخ قاطعانه‌ای به اختشاشگران چند روز اخیر کشور بدهیم.

رییس سازمان تبلیغات اسلامی خاطرنشان کرد:  البته پاسخ به اعتراضات مردم باید داده شود و اگر نظام اجرایی دست برخی افراد است باید پاسخ بدهند و این بحران یک مدیریت خاص می‌خواهد و باید دشمن را از این اتفاقات جدا کرد.

خاموشی عنوان کرد: در سال85 ما بانک اطلاعات فرهنگی و اجتماعی را ایجاد کردیم، این بانک به منظور مطالبات رهبری در مورد موضوع حاشیه‌نشینی، اشتغال، مهاجرت، اعتیاد، طلاق و فضای مجازی بود و به همین منظور ما به دنبال حل این مشکلات بانک اطلاعاتی را ایجاد کرده ایم.

وی در خصوص فضای مجازی گفت: فضای مجازی در حال حاضر یک ابزار برای اقدامات سلطه شده است، 90 درصد بانک داده‌های دنیا در آمریکا است و برای این کار برنامه‌ریزی شده است و آمریکا و کانادا در حال حاضر BACK UP اطلاعات کل دنیا را دارند و می‌دانند میل فرهنگی، اجتماعی و سیاسی هر انسان‌ها در هر کجای دنیا چیست.

رییس سازمان تبلیغات اسلامی برای مثال با اشاره به نرم افزار مستریاب وی تاکید کرد: اگر امروز این نرم‌افزار مورد بررسی قرار گیرد به راحتی به شما نشان می‌دهد که در چه وضعیتی هستید و آیا تا به حال فکر کردید که این اطلاعات از کجا می‌آید.

خاموشی یادآور شد: امروز دشمن تمام اعماق زندگی ما را تعمیق می‌کند و بنابراین ما نباید تمام اطلاعات شخصی مالی و اجتماعی خود را در دست دیگران بگذاریم، این جریان نیاز به تامل ندارد و باید تصمیم در مورد آن گرفته شود و همین وضعیت باعث می شود که از آن سوی دنیا به ما فرمان می‌دهند که مسجد آتش بزنید یا نه و حتی فلان شعار را بدهید یا نه؛ این امر نیاز به مدیریت دارد تا این اتفاقات تکرار نشود.

وی در پایان گفت: از همه تقاضا داریم که برای خدا قیام کنید، دشمن امروز نگاه می‌کند که میلیون‌ها نفر برای اربعین پیاده‌روی می‌کنند و در راه‌پیمایی تمام هزینه‌ها توسط هیات‌ها و مردم پرداخت می‌شود، آنها می‌دانند که این مبلغ توسط دولت‌ها امکان پرداخت ندارد، پس این نشان می‌دهد که هیات‌ها نقش مهمی را ایفاء می‌کنند .

 

   
  

اخبار مرتبط:

           

نظر شما:
نام:
پست الکترونیکی:
نظر
 
  کد امنیتی:
 
آخرین اخبار|پربیننده ها
  اینجا هیچ وقت مثل سوریه نیست
  یکی از ارکان اصلی فتنه، فریب است
  خاطرات حاج میثم مطیعی از استادش در تهران
  صحنه‌هایی ناب از راهپیمایی "شکوه وحدت" مردم اهواز  
  تولید سریال سلمان فارسی به کارگردانی میرباقری
  «منبر» نامبارک نوظهور!
  دستگاه امام حسین درصدد تشکیل جامعه ایمانی
  هیات‌های مذهبی، امروز حق سکوت ندارند
  هیئات مذهبی در اهواز، حماسه ۷دی را گرامی بدارند
  نسخه کامل مستند "دو روز قبل از نه دی" منتشر شد
  مستند "دو روز قبل از نه دی" بزودی منتشر می‌شود
  تغییر و تحول در سازمان بسیج مداحان
  بعد از محمد مداح شدم
  خانواده شهیدی که تصویرشان جهانی شد
  برگزیدگان مسابقه طراحی موکب معرفی شدند
  مومن هیچ گاه سیاست را از دیانت جدا نمی‌داند
  چه کار کنیم تا خدا خریدار بندگان شود؟
  تدوین مستند «اربعین» با صدای علیرضا قربانی
  همگونی هنر دف نوازی با مراسم مولودی خوانی پیامبر
  مجموعه تشکلهای دینی یاران ولی فقیه هستند
  آیا اسلام با شمشیر به ایران آمد؟
  وقتی مرحوم چایچیان در حرم امام حسین رو سفید شد
  نباید تنها با ذهنیت دیدن امام زمان به جمکران رفت
  فعالیت موسسات فرهنگی باید همه جانبه باشد
  سید علی خمینی:فعالیت فرهنگی باید جمعی باشد
  تصویر بدون روتوش از نشست خبری نیکی هیلی
  کارگاه "کاربردهای خط در گرافیک" ویژه‌ی هیئات مذهبی برگزار می‌شود
  کارگاه آموزشی قطعات صوتی در هیأت برگزار میشود
  دوره‌ی آموزشی تخصصی عکاسی در قم برگزار می‌شود
  چرا مهمترین موضوع جهان اسلام "مسئله‌ی قدس" است؟
  چهارمین همایش "شکرانه‌ی توفیق" برگزار شد
  ابلاغیه شهید مهدی باکری به فرماندهان تحت نظرشان
  نمایشگاه مفهومی مسیر جاودانگی برگزار شد
  مستند «دعوتی» پیرامون اربعین تولید شد
  پوستر مستند داستانی "دعوتی" منتشر شد
  ماجرای سخنرانی‌های آیت‌الله خامنه‌ای در هیئت انصارالحسین
  تیزر مستند داستانی "دعوتی" منتشر شد  
  شعرجالبی که مرحوم چایچیان در دیدار رهبر خواند
  پوستر مستند "پایتخت موکبها" منتشر شد  
  رهبر انقلاب درگذشت «حسان» را تسلیت گفتند
  «مرحوم چایچیان» هم‌نفس علامه امینی بود
  عملی که پاداش یاری امام زمان را دارد
  به نماز نگوئید کار دارم، بلکه بگوئید وقت نماز است
  ۲۴ اثر شبکه رسانه‌ای صف به جشنواره عمار رسید
  تیزر مستند "پایتخت موکبها" منتشر شد  
  شجونی حریت را از امام حسین آموخته بود
  یادواره بین‌المللی شهدا ناردان برگزار می‌شود +پوستر
  مهمترین دلیل فعالیت تشکیلاتی، اقامه دولت مهدوی است
  اعمال‌مان را با ولایت تطبیق دهیم نه با دلمان
  تشکیلات شیعه؛ از عصر وکالت تا عصر نیابت
  گریه بر امام حسین موضع‌گیری سیاسی ماست
  مراسم هفتگی هیئت صاحب العصر +تصاویر
  همدردی بچه‌های دبیرستانی با زلزله‌زدگان کرمانشاه +فیلم  
  برای اینکه انقلابی‌های واقعی را بشناسید، این فیلم را ببینید  
  شعرخوانی برای مردم زلزله‌زده کرمانشاه در پویش امام رضایی‌ها  
  دعوت پیمان قلی پور از مردم برای کمک به مناطق زلزله زده +فیلم
  دعوت مصطفی مروانی از مردم برای کمک به مناطق زلزله‌زده+ فیلم
  ۱۳ اثر شبکه رسانه‌ای «صف» به جشنواره عمار رسید
  مقاومت و فداکاری، بهترین راه برای قدرت یافتن جبهه حق است
  زلزله‌ای که خانه‌ها را ویران کرد؛ اما وحدت را نه +تصاویر  
  نماز جمعه‌ی متفاوت در مناطق زلزله‌زده
  دعای امیرالمؤمنین در لیلة المبیت
  نامه‌ای که موجب پیاده سفر کردن مقدس اردبیلی شد!
  شهیدی که نتوانست به وعده اش با دخترش عمل کند
  خدمت رسانی شایسته خادمان اربعین درکرمانشاه
  آیا مهر سیاه، نماز را باطل می‌کند؟
  ۹۱هزار هیئت مذهبی در کشور وجود دارد
  لزوم برپایی جشن پیروزی جبهه مقاومت توسط هیئات و مساجد
  امروز نابودی داعش؛ فردا نابودی اسرائیل
  عصر شعر خیمه‌ی شصت‌وسوم هیئت رایةالهدی در یزد  
  مراسم عزاداری امام رضا در هیئت صاحب‌العصر اراک +تصاویر  
  مراسم عزای آخر صفر در هیئت صاحب العصر+تصاویر
  دعوت حجةالاسلام خضری ازمردم برای کمک به مناطق زلزله‌زده +فیلم  
  دعوت میثم مطیعی ازمردم برای کمک به مناطق زلزله‌زده +فیلم  
  دعوت حامد عسکری ازمردم برای کمک به مناطق زلزله‌زده +فیلم  
  دعوت ابوذر بیوکافی ازمردم برای کمک به مناطق زلزله‌زده +فلیم  
  دعوت میلاد عرفان‌پور ازمردم برای کمک به مناطق زلزله‌زده +فیلم
  دعوت ناصر فیض ازمردم برای کمک به مناطق زلزله‌زده +فیلم
  گزارش مختصر محمدرضا وحیدزاده از سرپل ذهاب
  رسولی: به داد کرمانشاه برسید +فیلم  
 
 
 
::  صفحه اصلی ::  تماس با ما ::  پیوندها ::  نسخه موبایل ::  RSS ::  نسخه تلکس
© روضه نیوز 1390
info@rozenews.com
پشتیبانی توسط: خبرافزار