تلکس روضه نيوز: به مردم خوزستان در عرصه محروميت‌زدايي خدمت مي كنم
یکشنبه، 19 اسفند 1397 - 14:18     کد خبر: 18769

آيت الله موسوي جزايري، در گفتگو با حوزه نيوز گفت: إن‌شاءالله قصد دارم برنامه‌ريزي‌هاي جديدي انجام دهم و با استفاده از ظرفيت كارشناسان دانشگاهي و حوزوي صاحب‌نظر، به مردم خوزستان از حيث محروميت‌زدايي و تقويت مدارس علميه، خدمت كنم.

 به گزارش روضه نيوز به نقل از حوزه نيوز؛ آيت الله سيد محمدعلي موسوي جزايري، نماينده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبري، در گفتگو با حوزه نيوز در اهواز، در پاسخ به اين سؤال كه «برنامه آتي حضرت‌عالي پس از استعفا از سمت نمايندگي ولي‌فقيه و امامت جمعه اهواز، چيست؟»، اظهارداشت: برمي‌گردم به كارِ مرحوم پدرم! انجام كارهاي حوزوي و توليت امور ديني خوزستان. إن‌شاءالله....

عضو خبرگان رهبري با بيان اينكه يكي از برنامه‌ها و اهداف كلاني كه در نظر دارم، محروميت‌زدايي از چهره استان است، گفت: إن‌شاءالله قصد دارم برنامه‌ريزي‌هاي جديدي انجام دهم و با استفاده از ظرفيت كارشناسان دانشگاهي صاحب‌نظر، به مردم خوزستان از حيث محروميت‌زدايي، خدمت كنم.

آيت الله موسوي جزايري، با بيان اينكه تقويت حوزه‌هاي علميه، همواره مد نظرم بوده است، اظهار كرد: با همفكري كارشناسان حوزوي، مدارس علميه را بيش از پيش تقويت و سطح علمي خوزستان را با اجراي برنامه‌هاي جديد، ارتقا خواهيم داد.

نماينده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبري، در پايان تصريح كرد: در خوزستان خواهم ماند و تا توان دارم به مردم خدمت مي‌كنم.


برگشت به تلکس خبرها