روضه نيوز : خروجي هيأت تراز انقلاب اسلامي انسان مجاهد و انقلابي خواهد بود
یکشنبه، 16 دی 1397 - 16:03 کد خبر:18723
هيأت تراز انقلاب اسلامي تربيت‌محور و انسان‌پرور است و خروجي آن انسان انقلابي خواهد بود كه اين انسان انقلابي هم قرار نيست فقط به دنبال بر زبان آوردن واژه‌هاي انقلابي باشد بلكه مردي براي حضور در ميدان مبارزه و جهاد خواهد بود.


 به گزارش روضه نيوز ؛جانشين دبير جامعه ايماني مشعر گفت: هيأت تراز انقلاب اسلامي تربيت‌محور و انسان‌پرور است و خروجي آن انسان انقلابي خواهد بود كه اين انسان انقلابي هم قرار نيست فقط به دنبال بر زبان آوردن واژه‌هاي انقلابي باشد بلكه مردي براي حضور در ميدان مبارزه و جهاد خواهد بود.

 رحيم آبفروش در مراسم افتتاحيه دهمين همايش هيأت‌هاي محوري و برگزيده كشور كه با موضوع هيأت و گفتمان انقلاب اسلامي در سالن همايش‌هاي مجتمع ياوران مهدي(عج) برگزار شد، با اشاره به اينكه رويكردهاي موضوعي و تخصصي در اين گردهمايي‌ها دنبال شده است، اظهار كرد: تلاش كرده‌ايم تا يك موضوع محوري را براي سخنراني‌ها درنظر گرفته و از ظرفيت شخصيت‌هايي كه حرف جدي در اين حوزه دارند براي تبيين موضوع‌ها استفاده كنيم، هرچند شناخته‌شده نباشند.
وي با اشاره به اهميت تبيين رابطه هيأت و گفتمان انقلاب اسلامي اضافه كرد: انقلاب اسلامي دستاوردهاي بزرگي از نظر مادي و خدماتي داشته است اما اين انقلاب يك انقلاب صنعتي، رفاهي و اقتصادي نبود بلكه انقلابي فراتر از يك فرهنگي و اجتماعي بود و دستاوردهاي مهم‌تري را در افق خود ديده است.
جانشين دبير جامعه ايماني مشعر خاطرنشان كرد: اعتقاد و باور ما اين است كه انقلاب اسلامي، انقلاب انساني بود و امام خميني(ره) در انقلاب توانستند انسانيت را زنده كنند و نظم دهكده جهاني غرب را به‌هم زنند به همين علت اهداف اين انقلاب نيز نسبت به ديگر انقلاب‌ها متفاوت است.
وي با بيان اينكه شاگردان امام خميني(ره) رزمندگان، شهداء و علمايي تأثيرگذار در سراسر جهان هستند، عنوان كرد: هيأت تراز انقلاب اسلامي تربيت‌محور و انسان‌پرور است و خروجي آن انسان انقلابي خواهد بود كه اين انسان انقلابي هم قرار نيست فقط به دنبال بر زبان آوردن واژه‌هاي انقلابي باشد بلكه مردي براي حضور در ميدان مبارزه و جهاد خواهد بود.
وي از برگزاري كميسيون‌هاي تخصصي اين گردهمايي بر اساس تقويت رابطه هيأت با نهادهاي مختلف فرهنگي انقلابي ياد كرد و گفت: اميدواريم با تبيين مباحث مختلف در اين كميسيون‌ها بتوانيم تقويت رابطه هيأت با اين نهادها را رقم بزنيم