روضه نيوز : نبايد با تخريب ديگران جامعه را ملتهب كرد / اشاره به ظرفيت هاي عظيم استان گيلان / تقدير از خدمات آيت الله قرباني
شنبه، 18 فروردین 1397 - 09:42 کد خبر:18004
حجت الاسلام والمسلمين رسول فلاحتي امام جمعه جديد رشت و نماينده جديد ولي فقيه در استان گيلان : خط مشي ما سيره و منويات رهبر معظم انقلاب است و تنها خط قرمز ما مقابله با افرادي هست كه در خط رهبري و ارزش‌هاي انقلاب نباشد.
 به گزارش روضه نيوز ؛حجت الاسلام والمسلمين رسول فلاحتي، شامگاه پنج شنبه در آيين تكريم و معارفه امام جمعه رشت، در سالن همايش هاي غدير استانداري گيلان، ضمن تبريك اعياد رجب و آغاز بهار طبيعت، با تأكيد بر اينكه همه بايد براي تعالي نظام مقدس جمهوري اسلامي و ايران عزيز جهادي كار كنند، اظهارداشت: اگر كسي نمي‌خواهد در ميدان گسترده كار جهادي نكند هم خود را باخته و هم ديگران را فريفته است.

امام جمعه جديد رشت ضمن تاكيد مجدد كه ما نماينده حزب گروه و يا جناح سياسي نيستيم تصريح كرد: خط مشي ما سيره و منويات رهبر معظم انقلاب است و تنها خط قرمز ما مقابله با افرادي هست كه در خط رهبري و ارزش‌هاي انقلاب نباشد.

نماينده جديد ولي‌فقيه در استان گيلان با تأكيد بر عدم تخريب ديگران افزود: نبايد به‌جاي هم سويي و تعامل، ديگران را تخريب كرد و جامعه را ملتهب ساخت.

حجت الاسلام و المسلمين فلاحتي با اشاره به نام‌گذاري امسال به نام «حمايت از كالاي ايراني»، گفت: مخاطب اصلي شعار مقام معظم رهبري مسئولان و مردم هستند و همه بايد از ظرفيت‌هاي استان در جهت تحقق شعار سال حمايت كنند.

وي با اشاره به اينكه انقلاب اسلامي عصاره تلاش‌هاي انبيا و ائمه(ع) است، تصريح كرد: انقلاب اسلامي پس از انقلاب پيامبر(ص) توانست معادلات چند هزارساله بشر را عوض كند.

نماينده جديد ولي‌ فقيه در استان گيلان با بيان اينكه ايران ميدان تاخت تاز ظالمان عليه مردم بود، گفت: به فرموده رهبري معظم انقلاب اگرچه تخت جمشيد حاصل تلاش مردمان رنجور بوده، اما بايد ارزش‌هاي اسلامي پس از انقلاب اسلامي كه معادلات بشر را عوض كرده را تبليغ كرد.

امام‌جمعه جديد رشت با بيان اينكه كاپيتاليسم و ليبرال غرب در مقابل انقلاب اسلامي تعظيم و متواضع شده است، اظهار كرد: انقلاب اسلامي ظرفيت‌هاي گوناگوني را دارا است كه لازم است از ظرفيت‌هاي انقلاب براي آخرت خود استفاده كرد.

حجت الاسلام و المسلمين فلاحتي، عدالت را زمينه‌ساز تعالي مردم دانست و بيان كرد: عدالت در عرصه سياست و فرهنگ و اجتماعي وسيله‌اي براي تعالي ما در آخرت است.

نماينده جديد ولي فقيه در استان گيلان در ادامه با تقدير از خدمات و تلاش هاي آيت الله قرباني،با بيان اينكه ايشان از برجستگان و نخبگان فرهنگي و علمي كشور هستند، تاكيد كرد: خدمات علمي و تاليفات ايشان تا ساليان متمادي ره توشه طلاب جواب بوده و راه تربيت ديني متكي بر سيره اهل بيت (ع) را در حوزه هاي ما به همراه خواهد داشت.

نماينده جديد ولي‌فقيه در استان گيلان با بيان اينكه نامه مقام معظم رهبري در حكم اانتصاب، خطاب به مردم رشت و استان است، تصريح كرد: تعابير شجاع، انقلابي و كارآزموده كه معظم له در حكم نمايندگي آورده اند، در هيچ حكم ابلاغي ديده نمي‌شود كه بيانگر توجه معظم له به استان گيلان به‌ويژه شهر رشت است.

امام‌جمعه جديد رشت با اشاره به ظرفيت‌هاي عظيم در استان گيلان، بيان كرد: استان از ظرفيت‌هاي عظيمي در حوزه‌هاي مختلف دارد كه لازم هست باهم سويي با يكديگر و مبتني بر ارزش‌ها و آرمان‌هاي انقلابي و ارزشي براي مردم كار و تلاش كرد.

وي با بيان اينكه مي‌توانيم استان گيلان را كه داراي دشت، كوه و دريا است براي مردم ساماندهي كنيم گفت: بايد همه نهادها و دستگاه‌ها هم سو با يكديگر در جهت تعالي استان و مردم آن تلاش كنند.