روضه نيوز : ۱۳ اثر شبكه رسانه‌اي «صف» به جشنواره عمار رسيد
یکشنبه، 5 آذر 1396 - 17:45 کد خبر:17730
مسئول شبكه رسانه‌اي صف عنوان كرد: شبكه رسانه‌اي صف با 13 اثر متفاوت و جريان‌ساز در هشتمين جشنواره مردمي فيلم عمار شركت خواهد كرد.


 به گزارش خبرنگار روضه نيوز ؛حجت‌الاسلام ميلاد اميني موحد، مسئول شبكه رسانه‌اي صف، در گفتگو با خبرنگار پايگاه اطلاع‌رساني صف، با اشاره به ارسال ۱۳ اثر به جشنواره فيلم مردمي عمار، اظهارداشت: آثاري كه در هشتمين جشنواره مردمي فيلم ثبت شده‌اند شامل ۷ نماهنگ، ۳ مستند بلند، ۲ تيزر و ۱ مجموعه پادكست در موضوعات مختلف اما جريان ساز مي‌باشند.بدون عكس

وي با شاره به جديدترين مستند تهيه شده در شبكه رسانه‌اي صف، گفت: اين مستند به ارائه تصويري واقعي از موكب‌هايي كه در جاي‌جاي شهر در ايام محرم راه تدارك ديده شده مي‌پردازد كه هر كدام از آن‌ها مي‌توانند نقطه ثقل فعاليت‌هاي تبليغي و ترويجي حماسه حسيني در مناطق مختلف قرار گيرند.

اين فعال فرهنگي، جريان‌سازي‌هاي متعدد اجتماعي را يكي از كاركردهاي اصلي اين مستند معرفي و بيان داشت: موكب‌هاي سطح شهر اگرچه از جهت نشان شناسي، شباهت‌هاي فراواني به موكب‌هاي عراق دارند اما «روح انقلابي‌گري» و «جريان سازي اجتماعي» در متن گفتگوها، اجراي نوحه‌ها و همچنين نصب پارچه‌نوشت‌ها و شعارنوشته‌ها به‌وفور ديده مي‌شود.

حجت الاسلام اميني، مجموعه نماهنگ «لحظه‌ها را درياب» را دومين توليد شبكه رسانه‌اي صف عنوان كرد و گفت: به مناسبت ماه مبارك رمضان، ۳۰ نماهنگ سي ثانيه‌اي با عنوان «لحظه‌ها را درياب» توليد شده كه اين مجموعه نماهنگ در روزهاي ماه مبارك رمضان بارها از شبكه‌هاي مختلف سيما به نمايش در آمد و مورد استقبال بي‌نظير مخاطبان قرار گرفت.

مسئول شبكه رسانه‌اي صف گفت: از حله تا كربلا، مستندي مصاحبه‌محور با خانواده‌هاي شهداي اربعين است كه پيش از اين نيز جوايزي را در جشنواره‌هاي ملي و بين‌المللي كسب كرده است.

وي ادامه داد و افزود: مجموعه نماهنگ «پاي منبر»، «از آويني بشنو» و مجموعه پادكست «دو ركعت روضه» ۲ محصول ويژه‌ با محوريت ماه محرم هستند كه هر كدام در ده قسمت توليد و در قالب لوح‌هاي فشرده در دسترس مخاطبين قرار گرفته‌اند.

حجت الاسلام اميني موحد، خاطرنشان كرد: نماهنگ تا حماسه اربعين، محصول ويژه‌ي شبكه رسانه‌اي صف براي اربعين حسيني است كه امسال با تصاوير ناب از موكب‌هاي شهر اهواز بازتدوين شده و در فضاي مجازي منتشر شد.

مسئول شبكه رسانه‌اي صف با تأكيد بر لزوم تبيين فرمايشات مقام معظم رهبري در جهان اسلام گفت: مجموعه نماهنگ «فريضه حج» در ۷ قسمت، با محوريت بيانات رهبر معظم انقلاب اسلامي پيرامون مسائل سياسي، معنوي و اجتماعي حج تهيه و توليد شده است.

حجت‌الاسلام اميني موحد در پايان گفت: امروز فقدان حضور تشكيلاتي و منسجم نيروهاي انقلابي در زمينه فعاليت‌هاي رسانه‌اي و فضاي مجازي در عرصه‌اي كه دشمن براي نفوذ و از بين بردن نظام جمهوري اسلامي ايران ساعت‌ها وقت و ميلياردها دلار هزينه صرف مي‌كند، به وضوح قابل عيان است كه بايد فعالان عرصه فرهنگي در اين زمينه، تلاش‌هاي شاياني كنند.